Bezpečnostní uzamykací šroub na kola A2

Střešní nosiče a boxy

Střešní nosiče slouží k uchycení nákladu na střechu vozu. V našem e-shopu naleznete nosiče pro všechny typy střech.

Díky vlastním letitým zkušenostem se snažíme pomáhat majitelům vozidel rozšiřovat možnosti přepravy sportovního náčiní a jiných břemen. Jakýkoliv typ nebo model auta máte, nabízíme na něj střešní nosič Cam, který Vám bude vyhovovat, a také příslušenství, které Vám pomůže vzít vše s sebou - od jízdních kol po kajaky, od snowboardů po lyže.

Střešní nosiče jsou určeny k připevnění na střechu automobilu. Základní sestava střešního nosiče je tvořena patkami a tyčemi - nosníky. Na tyče střešního nosiče se připevňuje další příslušenství. CAM vyrábí střešní a zadní nosiče, nosiče kol, nosiče lyží, nosiče lodí a zavazadel.

Nosič lyží je ideálním pomocníkem pro milovníky hor.

Nosiče kol pro každé auto. Kola lze přepravovat na střeše, pomocí nosičů na zadní dveře, uvnitř vozidla nebo uchycené na tažném zařízení.

V našem e-shopu naleznete široký sortiment střešních nosičů, a to jak v kompletu, tak i jako samostatné komponenty (nohy + nosné tyče). Samozřejmostí je i nabídka komerčních střešních nosičů pro dodávky. Nevíte-li, který nosič je pro Váš model auta ten nejvhodnější, může pomoci náš interaktivní průvodce výběrem střešních nosičů.

Dále samozřejmě nabízíme řadu nezbytného příslušenství, zejména nosiče kol, nosiče a držáky lyží, střešní boxy, zámky pro střešní nosiče a další doplňky.

Střešní nosiče jsou nezbytným vybavením pro přepravu jakéhokoliv nákladu na střeše Vašeho automobilu. Proto je dobré držet se při nákupu střešního nosiče následujících doporučení.

Důležité předpoklady pro správný střešní nosič vhodný na Vaše vozidlo:

Střešní nosiče a boxy

Bezpečnostní uzamykací šroub na kola A2 - Eurasia

Název: Bezpečnostní uzamykací šroub na kola A2
Výrobce: Eurasia
Kód: AAWSLA2
Skladem: Ano
Cena bez DPH:236,11 Kč
Cena s DPH:285,69 Kč
  

Popis produktu Bezpečnostní uzamykací šroub na kola A2 Eurasia

Závit: M 14x1,5. Délka závitu: 26mm. Klíč: 19. Dosedací plocha: kuželová. Určeno především pro vozy: CITROEN Evasion. FIAT Ulysse
Doporučit výrobek známému Doporučit produkt Bezpečnostní uzamykací šroub na kola A2 Eurasia známému

Bezpečnostní uzamykací šroub na kola A2

Hodnocení produktu

Toto zboží doposud nikdo nehodnotil.

Napsat hodnocení

Anglia-Trading.cz - Střešní nosiče a boxy