Bezpečnostní uzamykací šroub na kola HB

Střešní nosiče a boxy

Střešní nosiče slouží k uchycení nákladu na střechu vozu. V našem e-shopu naleznete nosiče pro všechny typy střech.

Díky vlastním letitým zkušenostem se snažíme pomáhat majitelům vozidel rozšiřovat možnosti přepravy sportovního náčiní a jiných břemen. Jakýkoliv typ nebo model auta máte, nabízíme na něj střešní nosič Cam, který Vám bude vyhovovat, a také příslušenství, které Vám pomůže vzít vše s sebou - od jízdních kol po kajaky, od snowboardů po lyže.

Střešní nosiče jsou určeny k připevnění na střechu automobilu. Základní sestava střešního nosiče je tvořena patkami a tyčemi - nosníky. Na tyče střešního nosiče se připevňuje další příslušenství. CAM vyrábí střešní a zadní nosiče, nosiče kol, nosiče lyží, nosiče lodí a zavazadel.

Nosič lyží je ideálním pomocníkem pro milovníky hor.

Nosiče kol pro každé auto. Kola lze přepravovat na střeše, pomocí nosičů na zadní dveře, uvnitř vozidla nebo uchycené na tažném zařízení.

V našem e-shopu naleznete široký sortiment střešních nosičů, a to jak v kompletu, tak i jako samostatné komponenty (nohy + nosné tyče). Samozřejmostí je i nabídka komerčních střešních nosičů pro dodávky. Nevíte-li, který nosič je pro Váš model auta ten nejvhodnější, může pomoci náš interaktivní průvodce výběrem střešních nosičů.

Dále samozřejmě nabízíme řadu nezbytného příslušenství, zejména nosiče kol, nosiče a držáky lyží, střešní boxy, zámky pro střešní nosiče a další doplňky.

Střešní nosiče jsou nezbytným vybavením pro přepravu jakéhokoliv nákladu na střeše Vašeho automobilu. Proto je dobré držet se při nákupu střešního nosiče následujících doporučení.

Důležité předpoklady pro správný střešní nosič vhodný na Vaše vozidlo:

Střešní nosiče a boxy

Bezpečnostní uzamykací šroub na kola HB - Eurasia

Název: Bezpečnostní uzamykací šroub na kola HB
Výrobce: Eurasia
Kód: AAWSLHB
Skladem: Ano
Cena bez DPH:236,11 Kč
Cena s DPH:285,69 Kč
  

Popis produktu Bezpečnostní uzamykací šroub na kola HB Eurasia

Závit: M 12x1,25. Délka závitu: 21mm. Klíč: 19. Dosedací plocha: kuželová. Určeno především pro vozy: ALFA ROMEO 156. CITROEN AX. FIAT Punto (99>), Punto 2000, Tipo, Tempra, Bravo, Brava, Marea, Palio. LANCIA Dedra, Y (99>). VOLVO 440 T
Doporučit výrobek známému Doporučit produkt Bezpečnostní uzamykací šroub na kola HB Eurasia známému

Bezpečnostní uzamykací šroub na kola HB

Hodnocení produktu

Toto zboží doposud nikdo nehodnotil.

Napsat hodnocení

Anglia-Trading.cz - Střešní nosiče a boxy